


List Prezydenta m.st. Warszawy z okazji zakończenia roku szkolnego
List-Minister-Edukacji-Barbary-Nowackiej-na-zakonczenie-roku-szkolnego-2025-2026-6a3e15ac81617
Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskim konkursie dla młodzieży szkolnej „Kolej na Mechatronikę”, skierowanym do dwuosobowych drużyn uczniów klas 7–8 szkół podstawowych. Konkurs został przeprowadzony w Branżowe Centrum Umiejętności w dziedzinie eksploatacji i utrzymania kolejowych środków transportu przy ul. Wodnej 34 w Łodzi we współpracy z PKP Intercity S.A., Związkiem Pracodawców Kolejowych oraz Salezjańskimi Szkołami Rzemiosł
w Łodzi. Dzięki swojej wiedzy, umiejętnościom technicznym oraz doskonałej współpracy drużynowej nasi uczniowie osiągnęli znakomity wynik, zdobywając II miejsce.
Z ogromną radością informujemy, że Zuzanna Lisewska, uczennica klasy 8a naszej szkoły, zdobyła tytuł laureatki w finale interdyscyplinarnego Konkursu o Zdrowiu „Higieja” w roku szkolnym 2025/2026, organizowanego przez Mazowieckie Kuratorium Oświaty.
Serdecznie gratulujemy!