Głusek-Wojciechowicz Katarzyna Dyrektor szkoły
Siemińska Elżbieta wicedyrektor/matematyka
Drabarek Marta wicedyrektor
Sobota Barbara kierownik świetlicy
Banaszczyk Agata język niemiecki
Bartnicka-Pokwap Małgorzata religia
Buczkowska Izabela nauczyciel współorganizujący kształcenie
Chądzyńska Agnieszka edukacja wczesnoszkolna
Ciacharowska Mirosława biologia, etyka
Cybulska-Felińska Katarzyna język angielski, biologia dwujęzyczna
Czernicka Małgorzata edukacja przedszkolna
Czernicki Leszek  muzyka
Delura Maja edukacja wczesnoszkolna
Dobrowolska-Wołynkiewicz Martyna przyroda, geografia
Gawkowska Katarzyna edukacja wczesnoszkolna 
Górnicka Krystyna język polski
Ignut Maria matematyka
Jakubowska Małgorzata historia, WOS
Jaromij Marcin religia
Jastrzębski Bartosz j. angielski, informatyka dwujęzyczna
Jędrzejewska Katarzyna świetlica
Dominik Kacprowski WF
Kalityńska Katarzyna logopeda
Kowalczyk Edyta biblioteka
Krajewska Katarzyna plastyka, technika
Krajewska Ligia nauczyciel współorganizujący kształcenie
Krassowska Izabela pedagog
Kruk Magdalena edukacja wczesnoszkolna
Kubiak Sławomir matematyka
Lebiedziewicz Alina język angielski
Lipińska Dominika nauczyciel współorganizujący kształcenie, trener TUS
Łapińska Agnieszka matematyka, nauczyciel współorganizujący kształcenie
Łukaszewska Katarzyna język polski
Madziar Paulina świetlica
Malak Agata edukacja wczesnoszkolna
Matyjaszczyk Renata chemia, świetlica
Michałowska Barbara nauczyciel współorganizujący kształcenie
Mikusek Anna edukacja przedszkolna
Nowakowska Jolanta przyroda, biologia
Nowosad Mariola nauczyciel współorganizujący kształcenie, trener TUS
Offerczak Bartłomiej historia
Okońska Marta świetlica
Olejnik Bartłomiej WF
Olejnik Katarzyna język polski
Osypiuk Teresa biblioteka, świetlica
Pankowski Patryk biologia, przyroda, matematyka
Perzanowska Marzena edukacja wczesnoszkolna
Piasecka Mariola edukacja przedszkolna
Pietrasiewicz Janusz WF
Pietrasiewicz Justyna język angielski
Powierża Paweł informatyka
Reszczyńska-Urban Agnieszka język polski
Robaczyńska Anna edukacja wczesnoszkolna
Roguska Barbara edukacja wczesnoszkolna
Siemińska Anna edukacja wczesnoszkolna
Skałba Agnieszka język polski
Skarżyńska Aneta świetlica
Snopek Gerard edukacja dla bezpieczeństwa
Sonnenberg Joanna psycholog
Sosnowska Izabela język angielski
Stajszczak Agata edukacja wczesnoszkolna
Szeląg-Graff Magdalena nauczyciel terapii pedagogicznej, terapeuta SI
Szymańska-Banachowicz Magdalena edukacja wczesnoszkolna
Trawczyński Łukasz język angielski
Urban Anna WF
Wasilewska Natalia nauczyciel współorganizujący kształcenie
Wąsowska Edyta fizyka
Włodek Izabela plastyka, technika, WDŻR
Wojenka Anna religia
Zabawska Anna język hiszpański
Zielińska Maria język hiszpański
Zielińska Paulina edukacja przedszkolna