Głusek-Wojciechowicz Katarzyna Dyrektor szkoły
Siemińska Elżbieta wicedyrektor/matematyka
Drabarek Marta wicedyrektor
Sobota Barbara kierownik świetlicy
Banaszczyk Agata język niemiecki
Bartnicka –Pokwap Małgorzata religia
Buczkowska Izabela nauczyciel współorganizujący kształcenie
Cabaj Andrzej matematyka, fizyka
Chądzyńska Agnieszka edukacja wczesnoszkolna
Ciacharowska Mirosława etyka
Cybulska- Felińska Katarzyna język angielski, biologia dwujęzyczna
Delura Maja edukacja wczesnoszkolna
Dobrowolska Martyna przyroda, geografia
Fiedorowicz Elżbieta język hiszpański
Gawkowska Katarzyna edukacja wczesnoszkolna 
Ignut Maria matematyka
Jakubowska Małgorzata historia, WOS
Jaromij Marcin religia
Jastrzębski Bartosz j. angielski, informatyka dwujęzyczna
Dominik Kacprowski WF
Kalityńska Katarzyna logopeda
Koryszko Karolina język angielski
Kowalczyk Edyta biblioteka
Krajewska Barbara chemia
Krajewska Katarzyna plastyka, technika
Krajewska Ligia nauczyciel współorganizujący kształcenie
Krassowska Izabela pedagog
Kruk Magdalena edukacja wczesnoszkolna
Kubiak Sławomir matematyka
Kuszpa Olga muzyka
Lebiedziewicz Alina język angielski
Lipińska Dominika nauczyciel współorganizujący kształcenie,
trener TUS
Łapinska Agnieszka nauczyciel współorganizujący kształcenie
Łukaszewska Katarzyna język polski
Madziar Paulina świetlica
Malak Agata edukacja wczesnoszkolna
Matusiak-Malinowska Anna historia 
Matyjaszczyk Renata chemia, świetlica
Mikusek Anna edukacja przedszkolna
Mokrzysz Małgorzata język polski
Mościcka Kinga nauczyciel współorganizujący kształcenie
Nowakowska Jolanta przyroda, biologia
Nowosad Mariola nauczyciel współorganizujący kształcenie,
trener TUS
Okońska Marta świetlica
Olejnik Bartłomiej WF
Olejnik Katarzyna język polski
Osypiuk Teresa biblioteka, świetlica
Pankowski Patryk biologia, przyroda, matematyka
Perzanowska Marzena edukacja wczesnoszkolna
Piasecka Mariola edukacja przedszkolna
Pietrasiewicz Janusz WF
Pietrasiewicz Justyna język angielski
Powierża Paweł informatyka
Raikouskaya Bożena muzyka
Reszczyńska-Urban Agnieszka język polski
Robaczyńska Anna świetlica
Roguska Barbara edukacja wczesnoszkolna
Sadowska Katarzyna świetlica
Siemińska Anna edukacja wczesnoszkolna
Skałba Agnieszka język polski
Snopek Gerard edukacja dla bezpieczeństwa
Sonnenberg Joanna psycholog
Sosnowska Izabela język angielski
Stajszczak Agata edukacja wczesnoszkolna
Szeląg – Graff Magdalena nauczycie terapii pedagogicznej
Szymańska-Banachowicz Magdalena edukacja wczesnoszkolna
Trawczyński Łukasz język angielski
Urban Anna WF
Wasilewska Natalia nauczyciel współorganizujący kształcenie
Włodek Izabela plastyka, WDŻR
Wojenka Anna religia
Zielińska Maria język hiszpański
Zielińska Paulina edukacja przedszkolna