dzień tygodnia i godzina
Katarzyna Głusek-Wojciechowicz poniedziałek 16.00-17.00
Skałba Agnieszka czwartek 16.30-17.30
Drabarek Martaśroda 16.00-17.00
Sobota Barbaraśroda 8.30-9.30
Abucewicz Klaudiawtorek 7.00-8.00
Banaszczyk Agatapiątek 7.30-8.00
Bartnicka-Pokwap Małgorzataurlop
Białobrzewska Anna czwartek 7.45-8.45
Beshlei Sofiiaponiedziałek 15.00-16.00
Boguszewska Alina
Buczkowska Izabelaczwartek 7.00-8.00
Chądzyńska Agnieszkapiątek 7.00-8.00
Ciacharowska Mirosławawtorek 14.30-15.00
Cybulska-Felińska Katarzynaponiedziałek 7.30-8.30
Czernicka Małgorzataśroda 7.00-8.00
Czernicki Leszek środa 7.30-8.00
Dobrowolska-Wołynkiewicz Martynaczwartek 7.50-8.50
Gawkowska Katarzynaśroda 16.15-17.15
Głowcki Rafałwtorek 16.30-17.30
Górnicka Krystynapiątek 7.00-8.00
Grabin-Głuchowska Agataponiedziałek 7.00-8.00
Ignut Mariaurlop
Jakubowska Małgorzataczwartek 16.30-17.30
Jaromij Marcinczwartek 7.00-8.00
Jastrzębski Bartoszpiątek 7.00-8.00
Jędrzejewska Katarzynawtorek 7.30-8.30
Kalityńska Katarzynawtorek 7.00-8.00
Koryszko Karolina środa 13.30-14.00
Kowalczyk Edytaponiedziałek 16.15-17.15
Krajewska Katarzynawtorek 15.25-16.25
Krajewska Ligiaczwartek 9.35-10.35
Krassowska Izabelawtorek 7.00-8.00
Kruk Magdalenaśroda 8.00-9.00
Kubiak Sławomirponiedziałek 15.25-16.25
Kulpa Andrzej środa 15.25-16.25
Lebiedziewicz Alinaponiedziałek 15.30-16.30
Łapińska Agnieszkawtorek 15.25-16.25
Madziar Paulinaczwartek 7.30-8.30
Malak Agataśroda 16.15-17.15
Matusiak-Malinowska Annawtorek 15.25-15.55
Matyjaszczyk Renatawtorek 17.30-18.30
Michałowska Barbarawtorek 7.30-8.00; piątek 9.20-9.50
Mikulska Renatawtorek 7.00-8.00
Mikusek Annaśroda 15.30-16.30
Nowakowska Jolantaczwartek 15.25-16.25
Nowosad Mariolawtorek15.25-16.25
Okońska Martaśroda 15.30-16.30
Olejnik Bartłomiejponiedziałek 13.30-14.30
Olejnik Katarzynapiątek 15.25-16.25
Osypiuk Teresapiątek 16.15-17.15
Pankowski Patrykwtorek 7.30-8.00
Perzanowska Marzenaponiedziałek 16.15-17.15
Piasecka Mariolaponiedziałek 17.15-18.15
Pietrasiewicz Januszczwartek 16.10-17.10
Pietrasiewicz Justynapiątek 15.25-16.25
Powierża Pawełpiątek 7.00-8.00
Reszczyńska-Urban Agnieszkaśroda 16.15- 17.15
Robaczyńska Annaśroda 17.15-18.15
Roguska Barbarawtorek 16.00-17.00
Siemińska Annaurlop
Siemińska Elżbietaśroda 15.30-16.30
Skarżyńska Anetaśroda 16.30-17.30
Snopek Gerardponiedziałek 8.25-8.55
Sonnenberg Joannawtorek 7.00-8.00
Stajszczak Agataponiedziałek 16.15-17.15
Szeląg-Graff Magdalenawtorek 7.00-8.00
Szymańska-Banachowicz Magdalenaurlop
Trawczyński Łukaszpiątek 17.20-18.20
Urban Annaśroda 8.00-9.00
Wasilewska Nataliaśroda 8.00-9.00
Wiechowski Łukaszpiątek 8.00-9.00
Włodek Izabelaczwartek 14.30-15.30
Wojenka Annaponiedziałek 7.00-8.00
Zabawska Annaponiedziałek 15.05-15.35
Zielińska Mariaśroda 7.30-8.00
Zielińska Paulinaurlop