dzień tygodnia i godzina
Katarzyna Głusek-Wojciechowiczponiedziałek 16.30-17.30
Siemińska Elżbietawtorek 16.00-17.00
Drabarek Martaponiedziałek 16.00-17.00
Sobota Barbaraponiedziałek 8.00-9.00
Banaszczyk Agatapiątek 7.30-8.00
Bartnicka-Pokwap Małgorzatawtorek 15.25-16.25
Buczkowska Izabelawtorek 7.30-8.30
Chądzyńska Agnieszkawtorek 7.00-8.00
Ciacharowska Mirosławawtorek 16.00-16.30
Cybulska-Felińska Katarzynawtorek 16.20-17.20
Czernicka Małgorzataponiedziałek 17.00-18.00
Czernicki Leszek wtorek 7.00-8.00
Delura Majapiątek 7.00-8.00
Dobrowolska-Wołynkiewicz Martynapiątek 7.00-8.00
Gawkowska Katarzynawtorek 17.10-18.10
Górnicka Krystynapiątek 7.00-8.00
Ignut Mariaponiedziałek 15.30-16.00, wtorek 14.40-15.10
Jakubowska Małgorzataczwartek 15.30-16.30
Jaromij Marcinczwartek 7.00-8.00 (co 2 tygodnie)
Jastrzębski Bartoszwtorek 7:50-8.50
Jędrzejewska Katarzynaczwartek 8.00-9.00
Dominik Kacprowskiczwartek 17.00-18.00
Kalityńska Katarzynawtorek 7.00-8.00
Kowalczyk Edytaśroda 16.15-17.15
Krajewska Katarzynaśroda 15.30-16.30
Krajewska Ligiaśroda 15.30-16.30
Krassowska Izabelapiątek 7.00-8.00
Kruk Magdalenapiątek 16.15-17.10
Kubiak Sławomirpiątek 14.30-15.30
Lebiedziewicz Alinaczwartek 15.30-16.30
Lipińska Dominikaponiedziałek 8.00-9.00
Łapińska Agnieszkawtorek 15.20-16.20
Łukaszewska Katarzynaśroda 16.00-17.00
Madziar Paulinapiątek 8.00-9.00
Malak Agataponiedziałek 16.15-17.15
Matyjaszczyk Renataśroda 15.30-16.30 
Michałowska Barbaraśroda 7.30-8.00, piątek 7.30-8.00
Mikusek Annaponiedziałek 15.20-16.20
Nowakowska Jolantaurlop
Nowosad Mariolawtorek 14.30-15.30
Offerczak Bartłomiejponiedziałek 16.20-17.20
Okońska Martaponiedziałek 16.30-17.30
Olejnik Bartłomiejczwartek 13.30-14.30
Olejnik Katarzynawtorek 13.35-14.35 co 2 tygodnie
Osypiuk Teresapiątek 16.15-17.15
Pankowski Patrykwtorek 7.30-8.00; czwartek 7.30-8.00
Perzanowska Marzenaśroda 16.15-17.15
Piasecka Mariolaśroda 15.30-16.30
Pietrasiewicz Januszponiedziałek 17.00-18.00
Pietrasiewicz Justynawtorek 7.30-8.30
Powierża Pawełponiedziałek 7.30-8.30
Reszczyńska-Urban Agnieszkawtorek 7.30-8.30
Robaczyńska Annaponiedziałek 16.15-17.15
Roguska Barbarawtorek 15.30-16.30
Siemińska Annaurlop
Skałba Agnieszkawtorek 7.00-8.00
Skarżyńska Anetaśroda16.30-17.30
Snopek Gerardczwartek 8.00-9.00 co 2 tygodnie
Sonnenberg Joannapiątek 7.00-8.00
Sosnowska Izabelaurlop
Stajszczak Agataśroda 16.15-17.15
Szeląg-Graff Magdalenawtorek 7.00-8.00
Szymańska-Banachowicz Magdalenaurlop
Trawczyński Łukaszpiątek 15.30-16.30
Urban Annawtorek 16.00-17.00
Wasilewska Nataliapiątek 7.00-8.00
Wąsowska Edytaśroda 7.00-8.00
Włodek Izabelawtorek 7.50-8.50
Wojenka Annapiątek 16.15-17.15
Zabawska Annaponiedziałek 15.10-15.30
Zielińska Mariapiątek 7.15-7.45
Zielińska Paulinaurlop