Sukces naszych uczniów

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskim konkursie dla młodzieży szkolnej „Kolej na Mechatronikę”, skierowanym do dwuosobowych drużyn uczniów klas 7–8 szkół podstawowych. Konkurs został przeprowadzony w Branżowe Centrum Umiejętności w dziedzinie eksploatacji i utrzymania kolejowych środków transportu przy ul. Wodnej 34 w Łodzi we współpracy z PKP Intercity S.A., Związkiem Pracodawców Kolejowych oraz Salezjańskimi Szkołami Rzemiosłw Łodzi. Dzięki swojej wiedzy, umiejętnościom… Read more »

Czytaj dalej »

Wielki sukces!

Z ogromną radością informujemy, że nasza szkoła jako jedna z dwunastu z całej Polski zakwalifikowała się do finału XI Ogólnopolskiego Konkursu „Ratujemy i Uczymy Ratować”! To ogromne wyróżnienie. Miejsce w finale zapewniła nam praca w formie komiksu wykonana przez uczennice z klasy 3c pod okiem pani Edyty i pani Marzeny. Wielki finał już 10 czerwca…. Read more »

Czytaj dalej »