Drodzy Pierwszoklasiści,

Słowami naszego patrona Leonarda da Vinci chciałabym powitać Was
w społeczności uczniów Szkoły Podstawowej nr 353 im. „Wielkich Odkrywców”. Jestem przekonana, że każdy dzień spędzony z Nami będzie dla was interesującą podróżą, podczas której poznacie nowe wiadomości, ciekawe postaci, nawiążecie przyjaźnie, zdobędziecie doświadczenia… a co bardzo ważne przekonacie się, że możecie liczyć na ludzi, którzy będą nieść pomoc w każdej sytuacji.

Bardzo Was proszę jeśli czegoś nie wiecie, zadawajcie pytania, dużo pytań ! Bądźcie dociekliwi bo ciekawość świata będzie Was przybliżać do oceanu wiedzy.

Kochane Pierwszaki, życzę Wam wielu chwil radości, dużo uśmiechu i sukcesów na miarę Waszych możliwości.

Bądźcie odkrywcami, zdobywcami i podróżnikami. Bądźcie szczęśliwi!!!

Drodzy Nauczyciele,

Pierwszy etap w nauce dziecka jest fundamentem, na którym opiera się dalsza edukacja każdego ucznia. Jesteście nie tylko pedagogami przekazującymi wiedzę, ale zastępujecie Mamę, Tatę, opiekunów. Kształtujecie małe istoty w ścisłej współpracy z Rodzicami – przygotowujecie dzieci do kolejnych etapów nauki, do ich funkcjonowania we współczesnym świecie, pełnych wyzwań i zmian. Wyrażam wdzięczność za zaangażowanie w proces edukacyjny, w organizację przyjaznego klimatu szkoły, za każdą chwilę opieki
i wsparcia małego człowieka.

Pracować z Wami i tworzyć naszą szkolną społeczność to mój największy sukces zawodowy.

Drodzy Rodzice,

Jesteśmy wdzięczni, że zaufaliście Naszej placówce. Dążymy do integracji Naszej społeczności także przez organizację uroczystości szkolnych opartych na wartościach ważnych w życiu człowieka, Polaka, Europejczyka, obywatela świata, mieszkańca Ziemi. Niezmiernie ważna jest dla Nas wzajemna współpraca, oparta na rozmowie. Każde wsparcie, pomoc, dobre słowo, obiektywna ocena jest dla Nas bezcenną informacją, na której opieramy planowanie dalszego rozwoju.

Wszystkim Nam życzę wspaniałej przygody edukacyjnej w szkole Wielkich Odkrywców.

Ze szkolnym pozdrowieniem

Dyrektor Szkoły

Katarzyna Głusek-Wojciechowicz