Drodzy Uczniowie, Nauczyciele, Pracownicy oraz Rodzice,

w związku z pandemią wirusa COVID-19 nasz powrót w tym roku szkolnym jest inny niż zawsze. Towarzyszy mu bowiem niepewność i obawa o uczniów… o Nas wszystkich.

Pragnę zapewnić Was Drodzy Uczniowie, że zrobię wszystko, co leży w moich kompetencjach, abyście mogli bezpiecznie zdobywać wiedzę w Naszej szkole.

Gorąco wierzę, że rozpoczynający się rok szkolny będzie nie tylko czasem niepewności związanej z wirusem COVID-19, ale także czasem doskonalenia Waszych talentów, wspaniałych doświadczeń, rozwijania i zawierania nowych przyjaźni.

Naszą Patronką będzie Maria Skłodowska – Curie, nie zdążyliśmy bowiem przeżyć całego roku szkolnego z tak wspaniałą Kobietą Noblistką.

Hasło roku szkolnego 2019/2020, a jednocześnie słowa Naszej Patronki „Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć”, będzie naszym drogowskazem w rozpoczynającym się dzisiaj roku szkolnym 2020/2021.

Drodzy Uczniowie, włączajcie się w życie szkoły, planujcie i realizujcie swoje pomysły – duma z osiągniętych dzięki własnemu działaniu sukcesów to naprawdę fantastyczne uczucie. Pomogą Wam w tym Wasi Wspaniali Nauczyciele i Pedagodzy.

Wszystkim Naszym Uczniom składam  życzenia, aby dalej lubili Naszą szkołę. Niech będzie ona miejscem bezpiecznym, ciekawym, otwierającym oczy na bogactwo i piękno świata, uczącym wzajemnego szacunku. Niech każdy nowy dzień przynosi Wam wyzwania trudu poszukiwań.

Zdrowego, bezpiecznego i szczęśliwego roku szkolnego 2020/2021.

Nauczycielom i pracownikom oświaty, dziękując za poświęcenie, zaangażowanie i odpowiedzialność, składam życzenia, jak zawsze u progu nowego roku szkolnego, prawdziwej satysfakcji z tego, że wykonują pracę, która jest Misją. 

Drodzy Nauczyciele, należny jest Wam wielki szacunek ze strony całej społeczności szkolnej. Bardzo często to właśnie Wam młodzi ludzie zawdzięczają fascynację wiedzą, wskazanie drogi zachęty do podążania za marzeniami. Pamięć i więź ze swoimi wspaniałymi nauczycielami zachowujemy na długie lata. Przyjmijcie podziękowania za Wasze starania, serce i czas poświęcony szkole, czym udowadniacie, że niezależnie od wszystkich powszednich wyzwań jesteście najcenniejszym atutem polskiej edukacji.

Moi Drodzy, życzę Wam, aby rozpoczynający się rok szkolny 2020/2021 był pełen sukcesów osiąganych w atmosferze dobrej współpracy, cierpliwości i wyrozumiałości względem siebie.

Rodzicom życzę dumy z osiągnięć dzieci. Jestem przekonana, że dom i szkoła wzajemnie się uzupełniają. Tak jak nie ma szkoły bez nauczycieli i uczniów, tak nie ma jej również bez rodziców. Wspierają Państwo i współkształtują Naszą Szkolną Społeczność. Właśnie w ten sposób młodzi ludzie wchodzą w świat, uczą się współdziałania, odpowiedzialności i solidarności. Jestem przekonana, że wspólny wysiłek i zaangażowanie sprawią, że dzisiejsi uczniowie wyrosną na mądrych i wartościowych ludzi.

Składam Państwu wyrazy uznania za zaangażowanie w życie szkoły i życzę, abyście wszyscy zdrowo, bezpiecznie i jak zawsze z sukcesem, przeszli  przez ten szczególny rok szkolny.                                                                                                                         

Ze szkolnym pozdrowieniem

Wasz dyrektor

 Katarzyna Głusek – Wojciechowicz