W dniach 24–27 października w naszej szkole zorganizowany został konkurs na najbardziej pomysłowe i kreatywne ozdobienie dyni.

Konkurs podzielony był na dwie kategorie: klasy 0-3 i 4-8. Zorganizowaliśmy go po raz pierwszy i od razu zyskał ogromną popularność, przerastając tym samym oczekiwania samych organizatorów. Łącznie do szkoły przyniesiono 41 dyń zaprojektowanych przez 44 uczniów. W klasach starszych dynie robione były m.in. na godzinach wychowawczych, a klasy młodsze miały przywilej wspólnego dekorowania dyń razem z rodzicami, rodzeństwem lub ze swoimi rówieśnikami. Wybór najciekawszych dyń okazał się nie lada wyzwaniem.

Dzięki powołanej specjalnej komisji konkursowej, składającej się z nauczycieli, innych pracowników szkoły oraz reprezentacji uczniów udało się wybrać te, które najbardziej przyciągały naszą uwagę.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom za udział w zabawie. Wyniki konkursu dyniowego opublikujemy w tym tygodniu. Gratulujemy wspaniałych pomysłów. Wywołały one wiele pozytywnych reakcji i uśmiechów.

Organizatorzy

Katarzyna Cybulska – Felińska

Łukasz Trawczyński