W miniony piątek, 18 marca 2022 r. w Ośrodku Kultury Dzielnicy Wesoła odbyły się eliminacje dzielnicowe do 45. Konkursu Recytatorskiego „WARSZAWSKA  SYRENKA”. Szacowne jury miało okazję wysłuchać najbardziej utalentowanych oratorsko uczniów wesołowskich szkół. Z ogromną radością i dumą informujemy, iż nasz uczeń, Adam Wrocławski z klasy VI c zajął pierwsze miejsce w kategorii klas IV-VI i będzie reprezentował naszą szkołę i dzielnicę w finale konkursu – BRAWO!!! Tuż obok najwyższego miejsca na podium, na drugim miejscu, w kategorii klas VII-VIII uplasowała się dzięki mistrzowskim wykonaniom przygotowanych utworów – Lena Niewiadomska z klasy VII a. Natomiast najmłodszy przedstawiciel naszej szkoły –  Michał Mirowski z klasy III c  również zaprezentowali się znakomicie i zajął trzecie miejsce  w kategorii klas 0-III.
Wszystkim uczestnikom DZIĘKUJEMY i GRATULUJEMY. Jesteśmy z Was bardzo dumni.
A za Adasia i jego występ w finale bardzo mocno trzymamy kciuki. POWODZENIA!