SZLACHETNA PACZKA

Drogi Darczyńco,

Cieszymy się, że razem z nami zmieniasz świat na lepsze!

Miłość wyraża się w trafionym prezencie, który nie jest banalnym podarkiem, ale strzałem prosto w serce. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś trafi w nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne. Wyobraź sobie, jak poczuła się rodzina, która otrzymała przygotowaną przez Ciebie paczkę. Być może od dawna nie dostała prezentu.

Poniżej znajduje się relacja z dostarczenia paczki rodzinie (oznaczonej numerem MAZ-935-032004) oraz słowa podziękowania od obdarowanych i wolontariusza:

Relacja z dostarczenia i rozpakowywania paczki przez rodzinę:Michał był obłędnie zachwycony kolejką, albumem z naklejkami, jak również książkami, które bardzo mu się spodobały. Pani Maria cieszyła się ze wszystkiego, bardzo podobała jej się błękitna tunika. Rozpakowywanie i podziwianie trwało długo. Ojciec pani Marii też był bardzo wzruszony.

Co chce Państwu przekazać wolontariusz:Bardzo dziękuje za przygotowanie tak świetnej i pełnej paczki. Przede wszystkim była to najładniej zapakowana paczka w całym magazynie, co potwierdzili wszyscy wolontariusze. Oczywiście jej zawartość spełniła wszystkie potrzeby rodziny. Oprócz najpotrzebniejszych artykułów znalazły się też upominki dla Michała i rodziców. Wręczając paczkę, czułam ogromne wzruszenie i wdzięczność pani Marii. Myślę, że nie spodziewała się aż tak dużej pomocy. Przede wszystkim dziękuje, że mogłam być pośrednikiem dla tak świetnie przygotowanej paczki. Widać w niej było ogromne serce i zaangażowanie.

Co chce Państwu powiedzieć od siebie rodzina:„Wszystkiego najlepszego na święta Bożego Narodzenia i w Nowym Roku. Mój syn był uszczęśliwiony, ilość paczek przerosła moje oczekiwania. Serdecznie dziękuje”