Abramowska Katarzyna  edukacja przedszkolna
Bąk Paweł religia
Bartnicka- Pokwap Małgorzata religia
Buczkowska Izabela edukacja wczesnoszkolna
Cabaj Andrzej matematyka
Chądzyńska Agnieszka edukacja wczesnoszkolna
Chromik Beata edukacja wczesnoszkolna
Ciacharowska Mirosława biblioteka
Czernicka Małgorzata świetlica
Delura Maja edukacja wczesnoszkolna
Drabarek Marta kierownik świetlicy
Duszczyk Bernadeta edukacja wczesnoszkolna
Gałach Andrzej zajęcia komputerowe
Głusek-Wojciechowicz Katarzyna  Dyrektor
Haligowska Małgorzata  edukacja wczesnoszkolna
Ignut Maria matematyka
Jędrachowicz Maciej WF
Kaczorek Iwona świetlica
Kalityńska Katarzyna logopeda
Karpiński Adam  język angielski
Knop Ewa edukacja wczesnoszkolna
Komuda Ewa edukacja przedszkolna
Konowrocka Natalia edukacja przedszkolna
Kowalczyk Edyta biblioteka, etyka
Kozłowska Barbara świetlica
Krajewska Katarzyna świetlica
Krassowska Izabela pedagog
Król Patrycja świetlica
Kruk Magdalena edukacja wczesnoszkolna
Kubiak Sławomir matematyka
Lebiedziewicz Alina język angielski
Lesińska Aleksandra edukacja wczesnoszkolna
Łeszczyński Grzegorz historia i społeczeństwo
Malak Agata edukacja wczesnoszkolna
Masicz Małgorzata edukacja wczesnoszkolna
Maślanka Katarzyna język polski
Matyjaszczyk Renata świetlica
Mikusek Anna edukacja przedszkolna
Nowakowska Jolanta przyroda
Okońska Marta edukacja przedszkolna
Olejnik Bartłomiej WF
Orlińska Beata zajęcia komputerowe
Osypiuk Teresa świetlica
Perzanowska Marzena edukacja wczesnoszkolna
Pietrasiewicz Janusz WF
Pietrasiewicz Justyna język angielski
Piotrowska Weronika edukacja przedszkolna
Piotrowski Tomasz muzyka/technika
Popławska Magdalena terapia pedagogiczna
Przybyłek Magdalena przyroda
Rachowski Marek pedagog
Reszczyńska-Urban Agnieszka język polski
Roguska Barbara świetlica
Siemińska Anna edukacja wczesnoszkolna
Siemińska Elżbieta wicedyrektor/matematyka
Skałba Agnieszka język polski
Sonnenberg Joanna psycholog
Soporek Maria język angielski
Sosnowska Izabela język angielski
Stajszczak Agata edukacja wczesnoszkolna
Szymańska-Banachowicz Magdalena  edukacja wczesnoszkolna
Trawczyński Łukasz edukacja wczesnoszkolna
Urban Anna WF
Włodek Izabela plastyka
Wojciechowska Bożena edukacja wczesnoszkolna
Wojenka Anna religia
Wróblewska Mariola wicedyrektor