Szlachetna PaczkaW sobotę 7 grudnia zakończyliśmy w naszej szkole akcję Szlachetna Paczka. Włączyli się do niej uczniowie wszystkich klas wraz z rodzicami oraz wychowawcami, a także Panie  Dyrektor. Swoją pomocą przedsięwzięcie wsparli także nauczyciele uczący w naszej szkole  oraz pracownicy niepedagogiczni.  Pomoc dla wybranych przez nas rodzin dostaliśmy od sklepów Groszek, Princeska, Cukiernia Irena. Finansowo projekt wsparły Mamy z Wesołej-staromiłośniańskiego forum internetowego.

Pięknie opakowane paczki pojechały do 20 rodzin z okolic Pionek, Zwolenia i Kozienic. Było ich aż 370! Do rodzin dowieźliśmy także 2,5 tony węgla, drzwi wejściowe, telewizor, stół z krzesłami i wiele, wiele innych podarunków!

Wszystkim zaangażowanym w tę akcję pomocową składamy wielkie i serdeczne podziękowania w imieniu obdarowanych rodzin. Dziękujemy za dar serca, poświęcony czas i ogromne zaangażowanie w powodzenie tego projektu. Czekamy z utęsknieniem na informacje zwrotne, a tymczasem poczytajmy, co o paczce sądzą uczniowie, rodzice i nauczyciele

https://polskatimes.pl/szlachetna-paczka-to-cos-wiecej-niz-swiateczne-prezenty/ar/c15-14634189